Piotr Domurad Online Mental SPA

Uwolnij się od swoich traum i realizuj swój Potencjał

Jak uwolnić się od emocji, myśli i energii, które Cię ograniczają, a w zamian doświadczać emocji, myśli i energii, których chcesz, pragniesz i potrzebujesz.

Co mówią moi Klienci

Małgorzata Daniel Właścicielka Dama Med

"Piotr Domurad to Trener Wielkiego Formatu. Dzięki indywidualnym sesjom z Piotrem uwolniłam się od traumy, która prześladowała mnie przez wiele lat. Odzyskałam radość życia i energię dzięki której rozwinęłam skrzydła w biznesie. Sesje z Piotrem to nie tylko proces detoksykacji umysłu to przede wszystkim rozwój na wielu płaszczyznach - emocjonalnej, intelektualnej i duchowej dzięki którym masz szansę zrealizować swoje marzenia i osiągnąć zamierzone cele."

Kamila Panuś Właścicielka SenZen.pl

"Przede wszystkim uważam, że sama forma ćwiczenia czyli inkantacja w ruchu dosłownie podnosi człowiekowi wibracje, energia idzie od pięt, a jest udowodnione naukowo że mechaniczne wibracje pomagają odbudować połączenia neuronowe w mózgu 😁 Za wzrostem energii i świadomości nieuchronnie przychodzi lepsze samopoczucie oraz tzw. poczucie sprawczosci Pozwala to przejść z fazy biernej do wzięcia odpowiedzialności za kreację swojego życia Naturalnie przy okazji poprawiły się relacje, gdyż pozbyłam się oczekiwań wobec innych osób, a one w zw. z tym odczuły ulgę 😀 Jakby blokady i bariery opadły."

Adam Darżinow Stroiciel Fortepianów

"Szkolenie z Panem Piotrem Domurad w 2015 r było nadspodziewanie profesjonalne. W programie półrocznego szkolenia, zostały przekazane nam fundamentalne prawdy. Musielibyśmy kilka razy żyć gdybyśmy je mieli sami wszystkie wymyślić . Szkolenie nauczyło nas, ze mamy dwie możliwości : Rozwoju lub Przyjemności z użalania się nad sobą . Szkolenie u Pana Piotra Domurad, to raj dla poszukiwaczy motywacji o najwyższej klasie. W Szkoleniu jest pod dostatkiem duchowego paliwa do postępu mentalnego. Nauczyliśmy się go pozyskiwać , korzystać, a potem uczyć tego innych. Posłużyły temu przygotowane przez Pana Piotra ćwiczenia . Kurs nauczył nas się uczyć . Dzięki temu nawet najbardziej żmudne zajęcia , są rozwijające , bo ani jednej godziny nie jest się w robocie ale w kunsztownej dyscyplinującej i zadowalającej pracy. Wniosek: "Droga pod górę to droga na szczyt". Jak widać , na kursie trzeba być skupionym, bo co jakiś czas takie wpadają złote jak i te platynowe zdania: "Depresja zazwyczaj dotyka egoistów". Każdy kto wprowadzi w życie choćby jedno takie zdanie, może pozbyć się złych nawyków a w to miejsce wg swojego projektu zaprojektować siebie wg zdrowych zasad. Pan Piotr nauczył nas jak wyjść z kolein nawyków. Jaki jest efekt dzisiaj? Nasi kontrahenci garną się teraz do nas, z dawniej niepostrzeganego powodu. Teraz czują , że to my mamy pieniądze a nie pieniądze nas, dlatego, że dziś mamy na celu ich dobro. Zrozumieliśmy , że kluczem do każdego sukcesu a przy okazji finansowego jest empatia, a we wszystkim króluje współsłużebność"

Edyta Grablewska Menadżer FLP

Z branża MLM związana jestem od 2 lat. Patrząc na moje doświadczenia podczas tego okresu i budowania od zera własnego biznesu, świadomie muszę stwierdzić że aby móc to zrealizować należy na początku zbudować samego siebie. I tu nasuwa się pytanie jak to zrobić? Każdy musi znaleźć odpowiednie narzędzie dla siebie. Z całą pewnością i świadomością polecam mentoring Piotra Domurada. To człowiek który jako pierwszy swoja wiedzą i zaangażowaniem był w stanie zawrócić mój tok myślenia na odpowiednie tory. Inkantacje - jako jedne z narzędzi pomogły mi ukierunkować moje myślenie na postrzeganie samego siebie. A co za tym idzie otworzyłam swój umysł na możliwości które dziś daje mi praca w branży MLM.

Play Video

Jaka jest natura Twojego wyzwania?

Chcę zmienić swoje samopoczucie

Aby zmienić swoje samopoczucie, musisz poznać jakie elementy mają wpływ na jego tworzenie i gdzie są do nich punkty dostępu. 

Chcę zmienić swoje zachowanie

Nowe postawy, codzienne rytuały i celebracje, wspólnie zaplanowane, tak aby stale odczuwać Pełnię Życia

Chcę pomóc innym

Zestaw prostych ćwiczeń do wspólnego wykonania, przez Ciebie i osobę, której chcesz pomóc. Działają nawet wtedy, gdy osoba nie jest do końca przekonana o ich skuteczności.

Jeśli współpraca z mną dała Ci upragnione rezultaty i zadowolenie, opisz to w paru zdaniach klikając poniższy przycisk